naroči si RSS novice RSS novice Teniški klub Mojstrana

 
2020
12
SEP
 
Člani za leto 2020


zp   Priimek Ime Naslov Email
1   Ćamdžić Aljoša Hrusica 145 4276 Hrusica aljosa.camo.22@gmail.com
2   Dobravec Sašo Kocna 29 4273 Blejska Dobrava sasodobravec73@gmail.com
3   Dolinar Bojan Podlubnik 269 4220 Skofja Loka bojan.dolinar5@gmail.com
4   Ferbežar Robert Aljazeva Ulica 4 4270 Jesenice robert.ferbezar@gmail.com
5   Frelih Robert Cesta Ivana Cankarja 1 4270 Jesenice bobe.frelih@gmail.com
6   Gračnar Aleš Cesta Cirila Tavcarja 7 4270 Jesenice gracnar.ales@gmail.com
7   Gregorčič Jožef Hrušica 123 4276  Hrušica grca1958@gmail.com
8   Hladnik Anica Dovje 110A 4281 Mojstrana anica.hladnik@gmail.com
9   Hladnik Mihec Dovje 110A 4281 Mojstrana hladnikmihec@gmail.com
10   Ivančič Josip   josip.vandrovc@gmail.com
11   Kolman Franc Jezerci 23 4282 Gozd Martuljek franc.kolman@telemach.net
12   Kosmač Tilen Ulica Bratov Ucakar 18 1000 Ljubljana tilen.kosmac@gmail.com
13   Kreitmayer Luka Ulica Angele Vode 9 Ljubljana luka.kreitmayer@gmail.com
14   Krejič Borut  Hrusica 155 Hrusica borut.krejic@gmail.com
15   Krivc Jože Breg 151 4274 Zirovnica krivc.joze@gmail.com
16   Krivc Peter,  Breg 151 4274 Zirovnica krivc.peter@gmail.com
17   Legat Janko Cesta V Radovno 7A 4281 Mojstrana janko.legat@acroni.si
18   Legat Maruša Cesta V Radovno 7A 4281 Mojstrana  
19   Lukman Aljaž G. Martuljek Jezerci 23B Kranjska Gora ski@skifun.si
20   Luks Uroš  Delavska  Ulica 28 4281 Mojstrana urska.luks@gmail.com
21   Mihelčič Stanislav  Zabreznica 37D 4274 Zirovnica stane.topinfo@lip-bled.si
22   Mišič Matej Pionirska Ulica 8 Jesenice tikrposl@gmail.com
23   Mrak Milan    
24   Novak-Zupanc Klara  Ulica Jakoba Aljaza 15 4281 Mojstrana novak.monika1@gmail.com
25   Novak-Zupanc Monika Ulica Jakoba Aljaza 15 4281 Mojstrana novak.monika1@gmail.com
26   Novak-Zupanc Val Ulica Jakoba Aljaza 15 4281 Mojstrana novak.monika1@gmail.com
27   Pavlovčič Bor Kurirska Pot 10 4281 Mojstrana borpavlovcic1@gmail.com
28   Pem Stanislav   pem.stanislav@siol.net
29   Pihler Miran   miran.pihler@acroni.si
30   Pleš Vanjo    
31   Prešeren Oto     
32   Rabič Brane plačilo storitev enamuca@yahoo.com
33   Robič Marko ZGORNJE RUTE 51 GOZD MARTULJEK  
34   Sedžek Tadej Cesta Marsala Tita 087 4270 Jesenice t.sedzek@gmail.com
35   Svetičič Gregor Selo Pri Zirovnici 12B 12 B Zirovnica 4274 gregor.sveticic@gmail.com
36   Svetičič Vojko Selo Pri Zirovnici 12B 12 B Zirovnica 4274 vojko.sveticic@gmail.com
37   Šmid Gašper Triglavska Cesta 61 4281 Mojstrana gasper.smid22@gmail.com
38   Šmid Marko Triglavska Cesta 61 4281 Mojstrana marko.smid22@gmail.com
39   Tolar Marjan    
40   Tonejc Zmago Dobrska Ulica 6 Lesce . zmagotonejc@gmail.com
41   Valter Bojan Presernova Ulica 1 4240 Radovljica . bojanklara@gmail.com
42   Vovk Sandi  Delavska Ulica 30 Mojstrana osminka.studio@gmail.com
43   Zupanc Marjan lica Jakoba Aljaza 15 4281 Mojstrana marjan.zupanc@infonet.fm
44   Žagar Nejc Hrusica 155 4276 Hrusica zagarinjo17@gmail.com

uredil : Hladnik Mihec
Datum objave : Sobota, 12 September 2020 14:50

Člani za leto 2020 Člani za leto 2020 Člani za leto 2020 Člani za leto 2020 Člani za leto 2020 Člani za leto 2020 Člani za leto 2020 Člani za leto 2020 Člani za leto 2020 Člani za leto 2020 Člani za leto 2020 Člani za leto 2020 Člani za leto 2020 Člani za leto 2020 Člani za leto 2020 Člani za leto 2020

◄ nazaj Celoten arhiv ►

RSS novice Teniški klub Mojstrana

Skupine novic :

Splošno (50)
Leto 2011 (4)
iskanje po novicah
išči po naslovu
išči po vsebini